O nás

O NÁS

Jsme podporovatelé z.s. PřesHranice.eu, který je zaměřen na rozvoj turistického ruchu, zejména v určitých cílových oblastech Zakarpatské Ukrajiny. Tento projekt přímo navazuje na dlouholeté profesní působení jednoho ze zakládajících členů projektu Radima Kupce, který v této oblasti úspěšně působí od roku 2009. Propagace a podpora regionu je cílem, který si zakladatelé vytyčili. Výsledkem jejich snažení je nabídka níže uvedených poznávacích cest, na kterých společně s členy našeho týmu účastníci poznají přírodní a kulturní zajímavosti a mentalitu obyvatel Zakarpatské Ukrajiny.

Pojeďte s námi.
Dostupnost termínů, podrobný program expedic a objednávky na čísle 739 031 360

Přejděte na přehled všech expedic

*Pro větší skupinky lze domluvit termíny individuálně.

Ceny zahrnují vždy  dopravu na místo a expedice komfortními terénními vozy, zkušené průvodce, ubytování, snídaně, večeře, komentované exkurze, offroadové výlety a relaxační aktivity.

Teší na Vás průvodci:Budete v úžasu, jak může vypadat život za hranicemi EU, ochutnáte skvělé místní pochoutky,
budete se pohybovat neomezeni cestami terénním autem až na hřebeny Karpat.

Radim Kupec, který je organizátorem a jedním z průvodců nabízených zájezdů, jezdí do těchto oblastí už řadu let a snaží se těmto lidem pomoci. Na jedné ze svých cest objevil Márii a Márii. Matku s dcerou, které žijí v osadě Svaljava bez střechy nad hlavou v naprosto otřesných podmínkách. Pomocí sociální sítě vyhlásil Radim sbírku na pomoc této ženě, a současně se vydala skupina dobrovolníků na Ukrajinu Márii a Márii postavit dům a pomoci jim začlenit se do společnosti. Dokument, odvysílaný na Čt2, zachycuje jejich úsilí a změny, které se s Márií a Márií udávají.

Tento dokument s prvky doku-reality zachycuje pomoc skupiny dobrovolníků romské ženě Márii a její dceři. (53 min., 2013)


Naše sdružení systematicky spolupracuje se složkami místní samosprávy a Generálním konzulátem České republiky ve Lvově.

Prozkoumejte naše dobrodružné cesty přes Karpaty